Akademia
SpotkaniaFundacjaSklepKontaktPanel Studenta

Specjalistyczna akademia medycyny naturalnej

Oferujemy Specjalny program nauczania, prowadzony przez najlepszych fachowców, kształcący w kierunku leczenia przyczynowo-skutkowego.

Zapisz się
Więcej o Akademii

Dyplom akademii

dający uprawnienia do wykonywania zawodu Neuropaty w Polsce i UE oraz Kanadzie

Więcej

zajęcia on-line

zdalna forma zajęć z dostępem do wykładów i materiałów

Więcej

2-3 lata nauki

w zależności od wybranego trybu, pozwoli uzyskać wiedzę na poziomie podstawowym

Więcej
Pobierz bezpłatną książkę!
o szkole

Akademia Naturopatii

Akademia powstała w celu szerzenia wiedzy o medycynie naturalnej, a szczególnie o leczeniu przyczynowo-skutkowym. Powszechnie uważa się, że jest ono stosowane prawie przez wszystkich lekarzy i terapeutów, ale tak naprawdę niewielu słyszało o tej metodzie, a jeszcze mniej umie efektywnie leczyć zgodnie z jej zasadami. Niestety też mało pacjentów zdaje sobie sprawę, że terapeuta, któremu się wydaje, że leczy przyczynowo, reguluje jednocześnie co najwyżej 1–4 elementy łańcucha przyczynowo-skutkowego, nie stosuje prawidłowo tej metody.

Sztuka polega bowiem na tym, żeby posiąść wiedzę o wszystkich 16 głównych elementach tego łańcucha i regulować je wszystkie naraz w ramach jednej terapii. Oprócz tego pozostaje również dobranie leków naturalnych w terapii w taki spsób, by nie tylko nie wpływały na siebie negatywnie, ale by się wzajemnie wzmacniały.

Program nauki
Warunki i ceny
pozytywne opinie

Absolwenci polecają naszą szkołę

Witam serdecznie, Uważam, ze taka wiedze jaka tu dostajemy, powinna być w każdej szkole jako zajecie obowiązkowe. Dziękuję że mogę tu być.

Sylwia L.

Wszechstronność oraz układ jest naprawdę imponujący. Bardzo dużo daje słuchanie Pana wykładów, sama treść skryptów nigdy nie odda tego przyswojenia tematu.

Edmund K.

Akademia Naturopatii jest dla mnie - osoby, która nigdy wcześniej nie miała styczności z takimi zagadnieniami, prawdziwą kopalnia wiedzy.

Aga W.

Zobacz wszystkie opinie
dla kogo?

Dołącz do naszej szkoły

Nasza akademia zapewni Ci wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym poziomie. Poznasz sposób dedukcji i układania terapii, poczynając od elementów inicjujących dany problem - najlepszy z możliwych sposobów diagnozy i terapii.

Mamy nadzieję, że przyłączą się do nas dobrej klasy terapeuci, chcący zapoznać się z tym sposobem leczenia.Podejście to pozwala na niezakłamaną, logiczną i przyjazną człowiekowi terapię i ma przyszłość w medycynie. Zapraszamy do naszej szkoły.

Zapisz się
artykuły

Z naszego newslettera

Kłamstwo nie ma końca… Covidowe żniwa w Polsce i Europie, FAKTY

Covidowe żniwa w Polsce i Europie Covid w UE i Polsce / mail od dr Majewskiej z dnia 30.06.2020 Należy…

Raport Specjalny – koronawirus

Co jest prawdą, a co fałszem! Raport Specjalny - koronawirus

Żywność, która sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej

Żywność, która sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej. W artykule Kilka mitów dotyczących przyczyn tycia…

Zobacz wszystkie artykuły
newsletter

Darmowe studium zdrowia

Newsletter to jedna z form edukacji w zakresie zdrowia, która nie wymaga poświęcenia czasu na dojazdy na wykłady. Można go przeczytać i analizować w dowolnym momencie, a nawet wrócić do niego, gdy będziesz tego potrzebował.

Pełny komfort kształcenia się we własnym domu w wybranym czasie. Prześlij go swoim znajomym! Wystarczy podać swój adres email. Zapisz się już teraz!

Zapisując się na newsletter akceptujesz nasz regulamin, politykę ochrony danych osobowych oraz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych w celu rozsyłania newslettera.