Dziękujemy za zapisanie się do Akademii Naturopatii

W kolejnym kroku musisz podpisać umowę (jest dostępna tutaj) i wysłać nam na adres mailowy biuroakademi@gmail.com

Jak podpisać umowę?

Najprościej, najtaniej i najszybciej jest podpisać umowę profilem zaufanym (instrukcja poniżej)

  1. Z uwagą i zrozumieniem przeczytaj umowę i załączniki,
  2. Jeżeli akceptujesz umowę i poniższe do niej załączniki to wydrukuj umowę, wypełnij pola, podpisz ją, oraz umieść parafki na każdej stronie umowy, na końcu ją zeskanuj.
  3. Następnie podpisz ją profilem zaufanym (bez problemu założysz go w swoim banku) lub:
    a) Jeśli mieszkasz w Polsce:– u notariusza (poświadczenie oryginalności podpisu)– lub na zajęciach stacjonarnychJeżeli mieszkasz w innym kraju niż Polska– u tamtejszego prawnika, poświadczenie podpisu– lub w Polskiej ambasadzie, poświadczenie podpisu

Chodzi o notatkę stwierdzającą że podpis jest autentyczny i złożony w obecności w/w osoby mającej stosowne uprawnienia by to stwierdzić. Nie chodzi o to żeby prawnik czy notariusz analizował, zmieniał itp tą umowę. Piszę o tym gdyż cześć z nich ma takie zapędy i należy im jasno wytłumaczyć co jest potrzebne…

Skan podpisanej umowy w PIONIE jako jeden dokument w PDF (nie osobne kartki) proszę przesłać na maila biuroakademi@gmail.com w celu weryfikacji. Jeśli będzie OK wówczas proszę wysłać podpisany oryginał z potwierdzonym podpisem przez notariusza lub prawnika na adres Fundacji.

Instrukcja krok po kroku jak złożyć podpis profilem zaufanym, to jest naprawdę proste

– wypełnij dane w umowie w PDF, (możesz je wpisać używając komputera lub ręcznie
– po ręcznym wpisaniu musisz ponownie wykonać skan całego dokumentu), w nazwie pliku PDF KONIECZNIE podaj swoje imię i nazwisko.
– wejdź na stronę rządową https://moj.gov.pl/uslugi/signer/upload?xFormsAppName=SIGNER w Wybierz dokument z dysku wybierz umowę (nazwę pliku PDF ze swoim imieniem i nazwiskiem)
– następnie kliknij Podpisz– teraz trzeba się zalogować swoim profilem
– klik na Podpisz profilem zaufanym
– potwierdź podpis wysłanym do ciebie kodem SMS
– zobaczysz – Twój dokument został poprawnie podpisany
– na dole strony – pobierz podpisany dokument na dysk lokalny (np na pulpit), (plik jest w formacie XML będzie on nad napisem Pobierz (na niebiesko), jest to specjalny nieczytelny gdyż zaszyfrowany kod
– wyślij mi ten plik XML na maila, to już tyle

Ja ten plik wkładam na tą samą stronę https://moj.gov.pl/uslugi/signer/upload?xFormsAppName=SIGNER następuje jego odszyfrowanie i widzę że został przez Ciebie podpisany, wówczas z tej samej strony ściągam sobie PDF z Twoimi wpisanymi danymi, i umowę mamy załatwioną.

Tu znajdziesz nagranie jak to uczynić
Oglądaj

Załączniki do umowy:
nr 1 – Program
nr 2 – Cele statutowe
nr 3 – RODO Rejestrowanie wizerunku
nr 4 – RODO i Polityka prywatności
nr 5 – Regulamin

Shopping Cart