Akademia
SpotkaniaFundacjaSklepKontaktPanel Studenta

Fundacja

Niniejsza Fundacja oraz Akademia powstały w celu szerzenia wiedzy o medycynie naturalnej, a szczególnie o leczeniu przyczynowo-skutkowym. Powszechnie uważa się, że jest ono stosowane prawie przez wszystkich lekarzy i terapeutów, ale tak naprawdę niewielu słyszało o tej metodzie, a jeszcze mniej umie efektywnie leczyć zgodnie z jej zasadami.

nasz cel

Uczyć efektywnie leczyć

Sztuka leczenia przyczynowego polega na tym, żeby posiąść wiedzę o wszystkich 16 głównych elementach łańcucha przyczynowo-skutkowego i regulować je wszystkie naraz w ramach jednej terapii. Tylko takie leczenie jest efektywne - im więcej zastosowanych elementów tym lepsze efekty. Uzupełnienie terapii stanowi dobór leków naturalnych w terapii, by nie tylko nie wpływały na siebie negatywnie, ale też by się wzajemnie wzmacniały.

Dopiero terapeuta, który opanuje te zasady, może mówić, że leczy przyczynowo. Nawet dla dobrej klasy terapeutów te zagadnienia są jednak zbyt trudne – tym bardziej, gdy nie miało się dobrego nauczyciela czy wzorca logicznego postępowania w leczeniu. Widząc, że w Polsce brakuje tej wiedzy, postanowiliśmy dać Wam szansę na poznanie tajników leczenia przyczynowo-skutkowego i tym samym pomóc w lepszym dbaniu o zdrowie własne i swojej rodziny.

to warto przeczytać
16 elementów jest narysowanych i skrótowo opisanych w książce Kiedy lekarz zawiedzie, a szersze informacje przedstawione są w Rak to nie wyrok. Polecamy!
zapraszamy

Dołącz do naszej szkoły

Nasza akademia zapewni Ci wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym poziomie. Poznasz sposób dedukcji i układania terapii, poczynając od elementów inicjujących dany problem - najlepszy z możliwych sposobów diagnozy i terapii.

Zapisz się