Wykładowcy - Akademia naturopatii

Wykładowcy

Ryszard Grzebyk, Fundator szkoły,

 

o co chodzi z kanadyjskim tytułem doktora…

 

Fundatorem szkoły jest Ryszard Grzebyk, który swoje pierwsze kroki w medycynie naturalnej stawiał we Francji, natomiast dyplom naturopaty uzyskał w Kanadzie.
Trudno w Polsce znaleźć wykładowcę naturopatę, gdyż właściwie nie ma w Europie szkoły naturalnej medycyny na takim poziomie, by jej absolwenci byli dobrze przygotowani do zawodu. Staramy się, by nasza kadra była na naprawdę wysokim poziomie.

Ryszard Grzebyk opracował wysoce skuteczny łańcuch przyczynowo-skutkowy powstawania i leczenia chorób. Dzięki niemu alergie, rak, SM, reumatyzm, autyzm i inne trudne schorzenia nie stanowią już takiego wyzwania w leczeniu jak kiedyś. Skuteczność stosowania tej metody jest naprawdę imponująca, mimo że kilka początkowych tygodni terapii może być dla pacjenta uciążliwych. Specjalista od stosowania mikroelementów, technik manualnych i wlewów dożylnych. Mając duże doświadczenie i uzyskując takie efekty, stwierdził, że nadszedł czas, by przekazać swoją wiedzę. Jego metoda jest sprawdzona i wysoce skuteczna.

Czytaj więcej